Gelişmiş site aramamızı kullanın. Uygun yedek parçaları kolay ve rahat bulun

Arama Yöntemleri

Parça Adı : Dikiz aynası, Debriyaj seti, Amortisör vb.

Araç Markası : Ford, BMW, Citroen, Mercedes vb.

Araç Modeli : Fiorino, Berlingo, Connect, 316i vb.

Parça Markası : Eurocraft, Bosch, Valeo, BSG, DJ Parts vb.

Parça Kodu : 99-999-022 , 44-888-456 , 77-884-645

Esnek Arama : Fiat Fiorino 1.3 Fren Disk Balata

Kapat
Sayfa Yükleniyor
Sayfa Yükleniyor

Lütfen bekleyiniz..

VEYA

Garajınıza ulaşamıyoruz.
Garajınıza erişmek için Üye Girişi Yapmalısınız

Ürün Bulunamadı

Ürün Bulunamadı !

Anasayfa

Aradığın ürünü bulamamana üzüldüm. Bize bunu raporlar mısın ?

Kendimizi geliştirmek istiyoruz. Bize destek olursan çok minnettar kalırız.

İletişim Kanallarımız

Direksiyon Kolonu

Direksiyon Kolonu, esas olarak direksiyon simidini direksiyon mekanizmasına bağlamak için tasarlanmış direksiyon mekanizmasıdır. Direksiyon kolonu, üst uçta direksiyon simidine ve diğer ucunda direksiyon kutusuna bağlanmış, kendi ekseni etrafında dönen direksiyon milini de içine alan sabit ve boru benzeri bir kapaktır. Direksiyon kolonu hasarlı bir aracı sürmek tehlikeli olduğu için hemen bir ustaya gösterilmesi hayati bir meseledir.

Direksiyon Kolunu Arıza Belirtileri Nelerdir?

Direksiyon kolonunda arıza olduğunda, sürücüyü direksiyon sistemindeki olası mekanik soruna karşı uyaran bazı belirtiler vardır. Burada dikkat edilmesi gereken birkaç belirtinin görülmesi direksiyon kolonunun arızalandığı anlamına gelebilir

Direksiyonu çevirirken duyulan tıklama veya uğuldama sesleri

Direksiyon çevrildiğinde gıcırdama, uğuldama ve tıklama gibi garip sesler duyulursa, bu büyük olasılıkla direksiyon kolonunun içindeki iç dişliler veya yataklardan kaynaklanan bir sorunun olduğu anlamına gelebilir.

Sert bir şekilde çalışan direksiyon simidi

Günümüzün hidrolik direksiyon sistemini oluşturan parça bileşenleri, direksiyonun sorunsuz ve tutarlı bir şekilde çalışması üzerine tasarlanmıştır. Direksiyon döndürüldüğünde direksiyon simidinin sertleştiği fark ediliyorsa veya dönerken direksiyon simidinde bir patlama hissediliyorsa; sorun genellikle direksiyon kolonundan kaynaklanıyor demektir. Kir, toz ve diğer kalıntılar direksiyon kolonuna girebileceğinden, nesnelerin direksiyon kolonun içine düşmesi direksiyon dişlilerinin düzgün çalışmasını engellemesi mümkündür

Direksiyon simidinin orta konumdaki yerine geri dönmemesi

Sağa veya sola dönüşlerin bitişinde direksiyon simidi serbest bırakıldığında otomatik olarak merkeze gitmiyorsa, büyük olasılıkla içerideki bir tıkanıklıktan veya kırık bir dişliden kaynaklanan sorun var demektir.

Direksiyon Kolunu Fiyatı

Eğer aracınızda Direksiyon Kolunu ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız, online yedek parça sitemiz Otoparcasan.com'a girerek araç modelinize uygun yeni bir Direksiyon Kolunu siparişi verebilirsiniz. Direksiyon Kolunu fiyatları ise arabanın modeline, üretim yılına ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Bütçenize en uygun ve en kaliteli Direksiyon Kolununu fiyat öncelikli olarak filtreleyerek bulabilir ve sepete ekleyerek Kargo Ücreti Ödemeden satın alabilirsiniz.

Garantili Yedek Parça

Garanti Belgeli Ürünler

Ürünlerimizin tamamı Faturalı ve garantilidir.

Kolay iade

14 Gün İçinde Kolay İade

Satın aldığınız ürünü ürün veya kutusu hasar görmediği taktirde 14 iş günü içerisinede hiçbir gerekçe göstermeden iade edebilirsiniz.

Uyumlu Yedek Parça

100% Uyumlu Parçalar

Seçilen araca listelenen parçalar %100 Uyumludur.

Ödeme Koruma Sistemi

Ödeme Koruma Sistemi

Satın almada kullanılan kart bilgilerini sistemimizde hiç bir şekilde bulundurmuyor ve saklamıyoruz.

Yukarı Çık
Whatsapp destek WhatsApp Destek