Sayfa Yükleniyor
Sayfa Yükleniyor

Yükleniyor..

WhatsApp Destek Hattı

Sipariş

İade

Garajınıza erişmek için Üye Girişi Yapmalısınız

Garajınıza ulaşamıyoruz.
Garajınıza erişmek için Üye Girişi Yapmalısınız

Garaj
Kapama Engellendi

Fren ve Debriyaj

Fren Sistemi Hareket halindeki araçları balata, disk veya kampana gibi parçaların birbirine sürtünmesiyle yavaşlatma veya durdurma üzerine kurulu sistemin adıdır. Hareket halindeki bir otomobilin çok fazla kinetik enerjisi vardır. Bir arabayı durdurmak için frenler bu kinetik enerjiyi durdurmak zorundadır. Bunu kinetik enerjiyi ısıya dönüştürerek durdurmak için sürtünme kuvvetinden yararlanılır. 

 

Debriyaj Sistemi Motordan aldığı tüm gücü aracın şanzımanına aktaran mekanik parçalardan oluşan bir sistemdir. Düzgün çalışan bir kavrama olmadan güç aktarımı ve vites değiştirme çok zor olacaktır. Debriyaj sistemi parçaları, motor volanı ile şanzıman arasında bulunur. Genellikle dışarıdan gelecek toz, çamur ve her çeşit kirden korumak için bir muhafazasının içine yerleşiktir.  Bu sistemin ilk bölümü volanda başlar. Volana bağlanan debriyaj baskı plakası, debriyaj sürtünme diski iki öğe arasındadır.

Otoparçasan Hakkında

Otoparçasan, Türkiye’de trafikte olan tüm araç marka ve modellerine ait yüzlerce kaliteli oto yedek parça markasına ait 150.000 adet ürünü barındıran, bu geniş marka ve ürün yelpazesi ile Türkiye'nin en büyük online yedek parça mağazası olma iddiasına sahip bir web mağazasıdır.


Amacımız ailemizden bir parça olarak gördüğümüz araç sahibi veya tamir ustası olan müşterilerimize internetteki oto yedek parça sanayi olmaktır.


1998'de ilk yedek parçayı müşterilerimize satmaya başladığımızdan beri insan merkezli felsefeye sahip bir firma olmaya gayret ettik. Başarılı olmamızın ve büyümemizin belki de bu tutuma bağlı olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimiz için sürekli daha iyisini ve daha fazlasını yapmayı istemenin işimizdeki başarının anahtarı olduğuna inanıyoruz. Bu istek ve arzunun da otoparçasan'da çalışan herkeste görünür olmasını en önemli hedefimiz.


Burada araba parçalarından daha fazlası var. Müşterilerimizin bizi Türkiye genelinde en hızlı, en hesaplı ve en kaliteli yedek parçaların bulunduğu bir internet mağazası olarak görmesini hayal ediyoruz. Bu bizim hayalimiz. Bu yolculukta sizleri yanımızda tutmak için elimizden geleni yapacağımızda şüpheniz olmasın.

Garanti Belgeli Ürünler

Garanti Belgeli Ürünler

Ürünlerimizin tamamı Faturalı ve garantilidir.

14 Gün İçinde Kolay İade

14 Gün İçinde Kolay İade

Teslim aldığınız günden itibaren 14 iş günü içerisinde şartsız iade edebilirsiniz.

100% Uyumlu Parçalar

100% Uyumlu Parçalar

Seçilen araca listelenen parçalar %100 Uyumludur.

Ödeme Koruma Sistemi

Ödeme Koruma Sistemi

Satın almada kullanılan kart bilgilerini sistemimizde hiç bir şekilde bulundurmuyor ve saklamıyoruz.