Sayfa Yükleniyor
Sayfa Yükleniyor

Yükleniyor..

WhatsApp Destek Hattı

Sipariş

İade

Hakkımızda

Hakkımızda

Otoparçasan Türkiye trafiğindeki tüm araç marka ve modellerine ait, yaklaşık 150.000 adet ürün ve yüzlerce kaliteli yedek parça markasını bünyesinde barındıran, bu geniş marka ve ürün yelpazesi ile Türkiye'nin en büyük online yedek parça mağazası olma iddiasını sürdüren bir internet oto yedek parça satış mağazasıdır.

 

Amacımız

Araç sahibi veya tamir ustası olan müşterilerimizi Ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Amacımız müşterilerimize internette oto yedek parça sanayi hizmetini veren sürekli uğradıkları bir web sitesi olmaktır.

 

Vizyonumuz

Biz sadece bir oto yedek parça şirketi olmaktan ziyade hedefi; ister işimizi yürütmeye yardımcı olan personelimiz ister bir yedek parça ihityacı olan b,r müşterimiz olsun, odak noktası onlara daha iyi ve daha hızlı hizmet veren bir marka olmaktır.

 

Çalışma Tarzımız

1998'de ilk yedek parçayı müşterilerimize satmaya başladığımızdan beri insan merkezli felsefeye sahip bir firma olduk. Başarılı olmamızın ve büyümemizin bu tutuma bağlı olduğuna ve müşterilerimiz için sürekli daha fazlasını yapmayı istemenin işimizdeki başarının anahtarı olacağına inanıyoruz. Bu isteğin Otoparçasan'da çalışan herkeste görünür olmasını hedefliyoruz.

Otoparcasan.com'da araba parçalarından daha fazlası var. Müşterilerimiz bizi Türkiye genelinde en hızlı, en hesaplı ve en kaliteli yedek parçaların bulunduğu bir internet mağazası olarak görmesi hayalimiz. Bu yolculukta sizleri yanımızda tutmak için elimizden geleni yapacağımızda şüpheniz olmasın.

 


Sipariş Sürecimiz

Aradığımız oto yedek parçaya hızlıca ve hatasız ulaşma süreci Otoparcasan.com’a hemen üye olarak başlar.

Üye olduktan sonra araç ruhsatında yazılı olan Şase Numarasını girerek sistemin bize gösterdiği tablolardaki adımlardan seçim yaparak aracımızı buluyor ve seçiyoruz.

Bundan sonraki adım seçili olan aracımızı sanal garajımıza eklemek olacaktır.

Sistemde seçili olan araç bilgilerimize göre kategori filtrelemesinden ya da en üstteki arama barından aradığımız yedek parçanın kategorisine giriyoruz.

Parça kategorisine girdikten sonra Otoparçasan, otomatik olarak birden fazla farklı çeşitte markaya ait ürünleri karşımıza çıkarıyor.

Biz ise sadece karşımıza çıkan bu marka fiyatlarını karşılaştırıyor ve bütçemize ya da ihtiyaçlarımıza en uygun oto yedek parçayı sepetimize gönderiyoruz.

Son adım ise siparişimizi tamamlayarak oto yedek parçamızın kargoya verilmesini ve bize ulaşmasını beklemek. Hızlı, Kolay, Güvenilir. Başka ne olsun!

Garanti Belgeli Ürünler

Garanti Belgeli Ürünler

Ürünlerimizin tamamı Faturalı ve garantilidir.

14 Gün İçinde Kolay İade

14 Gün İçinde Kolay İade

Teslim aldığınız günden itibaren 14 iş günü içerisinde şartsız iade edebilirsiniz.

100% Uyumlu Parçalar

100% Uyumlu Parçalar

Seçilen araca listelenen parçalar %100 Uyumludur.

Ödeme Koruma Sistemi

Ödeme Koruma Sistemi

Satın almada kullanılan kart bilgilerini sistemimizde hiç bir şekilde bulundurmuyor ve saklamıyoruz.