Tüm yedek parçalar bir yerde - 210.558 adet parça arasından aradığınızı bulun.

Nasıl arama yapılır ?

Kargom Nerede?

Gelişmiş site aramamızı kullanın. Uygun yedek parçaları kolay ve rahat bulun

Arama Yöntemleri

Parça Adı : Dikiz aynası, Debriyaj seti, Amortisör vb.

Araç Markası : Ford, BMW, Citroen, Mercedes vb.

Araç Modeli : Fiorino, Berlingo, Connect, 316i vb.

Parça Markası : Eurocraft, Bosch, Valeo, BSG, DJ Parts vb.

Parça Kodu : 99-999-022 , 44-888-456 , 77-884-645

Esnek Arama : Fiat Fiorino 1.3 Fren Disk Balata

Kapat
Sayfa Yükleniyor
Sayfa Yükleniyor

Lütfen bekleyiniz..

VEYA

Garajınıza ulaşamıyoruz.
Garajınıza erişmek için Üye Girişi Yapmalısınız

Fren ve Debriyaj

Fren ve Debriyaj

Fren ve Debriyaj sistemi, motorlu taşıtın yavaşlamasını ve durmasını; vites değiştirmeyi ve arabayı hareket ettirmeyi sağlayan sistemlerdir.

Motor ve Yakıt

Motor ve Yakıt

Motor ve Yakıt sistemi parçaları, yakıttan elde ettiği ısı enerjisini mekanik enerjiye çevrilme görevine yardımcı olan parçalar topluluğudur.

Süspansiyon ve Direksiyon

Süspansiyon ve Direksiyon

Süspansiyon ve Direksiyon parçaları, aracı tekerleklere bağlayarak yol tutuşu sağlar ve harekete izin vererek dönme işlemini yaparlar.

Elektrik ve Aydınlatma

Elektrik ve Aydınlatma

Aydınlatma sistemi gece görüş kullanımı için gereklidir. Arabada bulunan elektrik sistemlerinin başında dinamolar ve alternatörler gelir.

Kaporta ve Trim

Kaporta ve Trim

Kaporta ve Trim parçaları, araçların motor, sürücü, yolcu bölümleri, bagaj ve diğer aksamlarını kapatarak hem korur hem güzelleştirir.

Şanzıman ve Diferansiyel

Şanzıman ve Diferansiyel

Şanzıman ve Diferansiyel sistemi parçaları, motordan alınan hareketi istenilen tork değerinde şaft parçalarına ileten aktarma organlarıdır.

Soğutma ve Filtreler

Soğutma ve Filtreler

Soğutma ve Filtreleme parçaları, motordaki fazla ısıyı verimli ısı derecesine yükseltip o ısıda kalmasını sağlar ve kirden motoru temizler.

Aksesuar ve Tuning

Aksesuar ve Tuning

Aksesuar ve Tuning ürünleri, araçların konfor seviyesini, güvenlik, dış ve iç görüntüsünü daha üst seviyelere taşıyan bütün ürünleri kapsar.

Oto Bakım ve Yağlar

Oto Bakım ve Yağlar

Oto Bakım ve Yağ ürünleri; aşınmaya uğramış, eksilen veya ömrünü tamamlayan parçalardır ve genellikle periyodik bakımlarda değiştirilirler.

Oto Yedek Parça Kategorileri

Otoparçasan oto yedek parça kategorileri, aracınızda var olan tüm orijinal ve muadili yedek parçaların bulunduğu 8 üst kategoriden oluşmaktadır. Bu üst kategoriler aracınızın çalışmasını sağlayan sistemlere ait 16 ayrı ana kategoriye ve daha da detaya girerek toplamda 200 civarı alt kategoriye ayrılmıştır. Her alt kategori basitleştirilmiş ve içerikleri sürekli yenilenen teknik bilgilerle araç sahiplerinin anlayabileceği şekilde açıklanmıştır. Böylece aradığınız orijinal veya muadili yedek parçaya kategoriler üzerinden hem rahatça ulaşabilir hem de yeni bilgiler öğrenebilirsiniz.

İnternetin Lider Oto Yedek Parça Mağazası

Otoparcasan.com, yılların deneyimi ve müşteri memnuniyetine sahip, Türkiye'nin önde gelen İnternet oto yedek parça mağazalarından biridir. Kullanıcı deneyimini en üstte tutan satın alma süreçlerini kendiniz deneyerek görün ve test edin. Hizmetimizden, kolay iade sürecimizden ve mükemmel fiyatlarımızdan etkileneceksiniz.

Yüksek Kaliteli ve Markalı Otomobil Parçaları

Birbirinden farklı üreticilere ait yüksek kaliteli otomobil parçalarını ürün stoklarımızda kolaylıkla bulabiliyor olmanız, aracınızı teknik olara iyi durumda ve yolda güvenli tutabileceğiniz anlamına gelir. Güvenilir oto yedek parça tedarikçisi olarak markalı otomobil yedek parçalarına ve Otoparcasan.com'a itimat edebilirsiniz.

Orijinale Eşdeğer Yedek Parça Kalitesi

Ürün gamımızdaki tüm parçalar sertifikalı ve güvenilir tedarikçilerden temin edilmektedir. Otoparcasan.com adresinde önde gelen üreticilerden orijinale eşdeğer parçalar alabilirsiniz. Deneyimli ve ilgili müşteri destek ekibimiz sizinle iletişime geçmek ve sizlere yardımcı olmak için hazır.

Garantili Yedek Parça

Garanti Belgeli Ürünler

Ürünlerimizin tamamı Faturalı ve garantilidir.

Kolay iade

14 Gün İçinde Kolay İade

Teslim aldığınız günden itibaren 14 iş günü içerisinde şartsız iade edebilirsiniz.

Uyumlu Yedek Parça

100% Uyumlu Parçalar

Seçilen araca listelenen parçalar %100 Uyumludur.

Ödeme Koruma Sistemi

Ödeme Koruma Sistemi

Satın almada kullanılan kart bilgilerini sistemimizde hiç bir şekilde bulundurmuyor ve saklamıyoruz.

Yukarı Çık
Whatsapp destekWhatsApp Destek