Sayfa Yükleniyor
Sayfa Yükleniyor

Yükleniyor..

ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepetinizde 0 adet ürün bulunuyor.
ŞASİ
ARAÇ
GARAJ
ARACIM
Şasiden Uyumlu Parça Ara
Şasi numarası ile aracınız için uyumlu parçaları kolayca bulun.
Araçla Uyumlu Parça Ara
Garajım'a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Yedek Parçalar

Fren ve Debriyaj sistemi, motorlu taşıtın yavaşlamasını ve durmasını; vites değiştirmeyi ve arabayı hareket ettirmeyi sağlayan sistemlerdir.
Tüm Fren ve Debriyaj Ürünlerini İncele
Motor ve Yakıt sistemi parçaları, yakıttan elde ettiği ısı enerjisini mekanik enerjiye çevrilme görevine yardımcı olan parçalar topluluğudur.
Tüm Motor ve Yakıt Ürünlerini İncele
Süspansiyon ve Direksiyon parçaları, aracı tekerleklere bağlayarak yol tutuşu sağlar ve harekete izin vererek dönme işlemini yaparlar.
Tüm Süspansiyon ve Direksiyon Ürünlerini İncele
Aydınlatma sistemi gece görüş kullanımı için gereklidir. Arabada bulunan elektrik sistemlerinin başında dinamolar ve alternatörler gelir.
Tüm Elektrik ve Aydınlatma Ürünlerini İncele
Kaporta ve Trim parçaları, araçların motor, sürücü, yolcu bölümleri, bagaj ve diğer aksamlarını kapatarak hem korur hem güzelleştirir.
Tüm Kaporta ve Trim Ürünlerini İncele
Şanzıman ve Diferansiyel sistemi parçaları, motordan alınan hareketi istenilen tork değerinde şaft parçalarına ileten aktarma organlarıdır.
Tüm Şanzıman ve Diferansiyel Ürünlerini İncele
Soğutma ve Filtreleme parçaları, motordaki fazla ısıyı verimli ısı derecesine yükseltip o ısıda kalmasını sağlar ve kirden motoru temizler.
Tüm Soğutma ve Filtreler Ürünlerini İncele
Oto Bakım ve Yağ ürünleri; aşınmaya uğramış, eksilen veya ömrünü tamamlayan parçalardır ve genellikle periyodik bakımlarda değiştirilirler.
Tüm Oto Bakım ve Yağlar Ürünlerini İncele
Aksesuar ve Tuning ürünleri, araçların konfor seviyesini, güvenlik, dış ve iç görüntüsünü daha üst seviyelere taşıyan bütün ürünleri kapsar.
Tüm Aksesuar ve Tuning Ürünlerini İncele
Oto Yedek Parça Kategorileri

Otoparçasan oto yedek parça kategorileri, aracınızda var olan tüm orijinal ve muadili yedek parçaların bulunduğu 8 üst kategoriden oluşmaktadır. Bu üst kategoriler aracınızın çalışmasını sağlayan sistemlere ait 16 ayrı ana kategoriye ve daha da detaya girerek toplamda 200 civarı alt kategoriye ayrılmıştır. Her alt kategori basitleştirilmiş ve içerikleri sürekli yenilenen teknik bilgilerle araç sahiplerinin anlayabileceği şekilde açıklanmıştır. Böylece aradığınız orijinal veya muadili yedek parçaya kategoriler üzerinden hem rahatça ulaşabilir hem de yeni bilgiler öğrenebilirsiniz.

İnternetin Lider Oto Yedek Parça Mağazası

Otoparcasan.com, yılların deneyimi ve müşteri memnuniyetine sahip, Türkiye'nin önde gelen İnternet oto yedek parça mağazalarından biridir. Kullanıcı deneyimini en üstte tutan satın alma süreçlerini kendiniz deneyerek görün ve test edin. Hizmetimizden, kolay iade sürecimizden ve mükemmel fiyatlarımızdan etkileneceksiniz.

Yüksek Kaliteli ve Markalı Otomobil Parçaları

Birbirinden farklı üreticilere ait yüksek kaliteli otomobil parçalarını ürün stoklarımızda kolaylıkla bulabiliyor olmanız, aracınızı teknik olara iyi durumda ve yolda güvenli tutabileceğiniz anlamına gelir. Güvenilir oto yedek parça tedarikçisi olarak markalı otomobil yedek parçalarına ve Otoparcasan.com'a itimat edebilirsiniz.

Orijinale Eşdeğer Yedek Parça Kalitesi

Ürün gamımızdaki tüm parçalar sertifikalı ve güvenilir tedarikçilerden temin edilmektedir. Otoparcasan.com adresinde önde gelen üreticilerden orijinale eşdeğer parçalar alabilirsiniz. Deneyimli ve ilgili müşteri destek ekibimiz sizinle iletişime geçmek ve sizlere yardımcı olmak için hazır.

hemen ara
Hemen Arayın
whatsapp destek
Whatsapp Destek
telegram destek
Telegram Destek

Destek hattımıza Hafta içi : 08:45 - 18:00 - Hafta Sonu : 08:45 - 15:00 aralığında dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Veya;

email destek
destek@otoparcasan.com

Mailimize talebinizi iletebilirsiniz. En kısa zamanda dönüş sağlayacağız.

support center YARDIM