Sayfa Yükleniyor
Sayfa Yükleniyor

Yükleniyor..

WhatsApp Destek Hattı

Sipariş

İade

Amörtisör Fren Disk Aynalar Aks Aksamı Balata Filtre Amörtisör Fren Disk Aynalar Aks Aksamı Balata Filtre
İnsan Kaynakları
OTOPARÇASAN’DAKİ AÇIK POZİSYONLAR VE STAJ FIRSATLARI

Otoparçasan’daki açık pozisyonları ve staj fırsatlarını Kariyer.net ve LinkedIn üzerinden takip edebilirsiniz yada aşağıdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

İŞ BAŞVURU SÜRECİ

İşe Alım sürecimiz, uygun pozisyonlarımız için ilan çıkmamızla başlıyor. Hem şirket içi hem dış başvuruları eş zamanlı olarak değerlendirmeye alıyoruz. Aldığımız başvurular arasından yaptığımız değerlendirme sonucunda ilk görüşmeleri İnsan Kaynakları olarak yapıp, kısa liste oluşturuyor ve bu listedeki kişileri bölümün yöneticisi ile görüşmek üzere davet ediyoruz. Adayımızı sürecin bir sonraki ve son aşaması olan ilgili Genel Müdür/Direktör ile yapacağı mülakata davet ediyoruz. Otoparçasan ailemize davet etmeden önce tüm değerlendirmeleri ve geri kalan uygulamalarımızı tamamlayıp referans kontrollerinden sonra teklif aşamasına geçiyoruz. Teklifi kabul eden adayımızın Özgeçmiş Doğrulamasından sonra işe giriş işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Süreçte sorumluluk öncelikle ilgili bölüm yöneticisinde bulunmakla birlikte; İnsan Kaynakları olarak sürecin etkinliğini ve verimliliğini arttırıcı çalışmalar yaparak sürecin doğru bir şekilde işlemesini sağlıyoruz.

OTOPARÇASAN’DA STAJ FIRSATLARI

Stajyer alım sürecimizi tüm yıl boyunca açık olan ilanlarımız üzerinden yürütüyoruz. Stajyer alımımız için belirli bir zaman aralığı olmamakla birlikte gelen ihtiyaca göre alım zamanımızı belirliyoruz. Kriterlere uygun olan adayları davet ediyoruz. Staj sürecimiz 10 aylık bir süreyi kapsıyor ve stajyerlerimizden bu süre zarfında haftanın 6 günü gelmesini beklemekteyiz. Staj süresinin sonunda ise stajyerin performansı olumlu ve uygun bir pozisyon olması durumunda Otoparçasan içerisindeki tüm açık pozisyonlarda değerlendiriyoruz.

Başvuru Formu
Fotoğraf Ekleyin
Kişisel Bilgiler
Doğum Tarihi ve Yeri
Eğitim Geçmişi

İş Geçmişi
Referanslar
Diğer Bilgiler
Garanti Belgeli Ürünler

Garanti Belgeli Ürünler

Ürünlerimizin tamamı Faturalı ve garantilidir.

14 Gün İçinde Kolay İade

14 Gün İçinde Kolay İade

Teslim aldığınız günden itibaren 14 iş günü içerisinde şartsız iade edebilirsiniz.

100% Uyumlu Parçalar

100% Uyumlu Parçalar

Seçilen araca listelenen parçalar %100 Uyumludur.

Ödeme Koruma Sistemi

Ödeme Koruma Sistemi

Satın almada kullanılan kart bilgilerini sistemimizde hiç bir şekilde bulundurmuyor ve saklamıyoruz.