Tüm yedek parçalar bir yerde - 210.558 adet parça arasından aradığınızı bulun.

Nasıl arama yapılır ?

Kargom Nerede?

Gelişmiş site aramamızı kullanın. Uygun yedek parçaları kolay ve rahat bulun

Arama Yöntemleri

Parça Adı : Dikiz aynası, Debriyaj seti, Amortisör vb.

Araç Markası : Ford, BMW, Citroen, Mercedes vb.

Araç Modeli : Fiorino, Berlingo, Connect, 316i vb.

Parça Markası : Eurocraft, Bosch, Valeo, BSG, DJ Parts vb.

Parça Kodu : 99-999-022 , 44-888-456 , 77-884-645

Esnek Arama : Fiat Fiorino 1.3 Fren Disk Balata

Kapat
Sayfa Yükleniyor
Sayfa Yükleniyor

Lütfen bekleyiniz..

VEYA
Garajdan Araç Seçiniz

Garajınıza ulaşamıyoruz.
Garajınıza erişmek için Üye Girişi Yapmalısınız

Bakım Robotu Bakım Robotu

Periyodik araç bakımında değişimi yapılan filtre ve motor yağı gibi tüm parçaları tek bir sayfada bulabileceğiniz bakım robotunu deneyin.

Bakım Robotu, Şasi numaranızı kullanarak ya da manuel adımları takip ederek aracınızı Otoparcasan.com sistemi üzerinden bulmak ve seçmekle başlar. Bilindiği üzere her araç belli bir kilometre ya da kullanım süresine ulaştıktan sonra hava, yağ, yakıt ve polen filtreleri ile birlikte motor yağının da değiştirilmesi işlemine tutulurlar. 10.000 bakımı olarak da bilinen bu süreç aslında periyodik ya da dönemsel araç bakımıdır ve araç motorunun ömrünü otomatik olarak uzatarak motorun sorunsuz çalışmasını sağlar.

Filtre ve motor yağı değişimini ister profesyonel yardım alalım isterse kendimiz yapalım, aracımıza ait doğru filtrelerin ve uygun motor yağlarının seçimini ayrı ayrı yaparak zaman kaybetmekten ziyade tek seferde gerçekleştirmek araç sahiplerine ciddi kolaylıklar sağlar.

Otoparçasan aracınızın özelliklerine göre periyodik bakım seti oluşturmanızı sağlayarak sizi bu zahmetli süreçten kurtarır. Aracın kalbi, beyni hatta her şeyi olan motorun uzun süre ve sorunsuz çalışabilmesi için onun için en doğru ve en kaliteli olacak filtrelerin ve motor yağının doğru seçilmesi gerekmektedir.

Araç sahipleri bu işlemleri genelde profesyonel ellere yani ustalara bıraksalar da bazı durumlarda bu güven suistimal edilebilir. En doğru olanı hem güvenmek ama tedbiri de elden bırakmamak olacaktır. O tedbir de araç sahibinin aracını tanıması, motoru için en doğru filtrelerin ve motor yağlarının bilinçli bir şekilde bilinmesi olacaktır. İşte Otoparcasan.com Bakım Robotu hizmetiyle araç sahiplerine bir çeşit danışmanlık yapacak bu hizmeti sizlere sunuyoruz.

Otoparcasan Bakım Robotu Nasıl Kullanılır?

Çok basit bir süreçtir. Bunun için yapmanız gereken en önemli adım aracınızı site içerisindeki iki yöntemden birini kullanarak aracınızı bulmaktır. Aracınızı bulduktan sonra sistem otomatik olarak karşınıza aracınız için Otoparcasan.com'da satılan filtre ve yağları birbirinden farklı marka varyasyonlarına kadar karşınıza getirecektir. Size ise sadece kargoya teslim süresi ya da en ucuzdan yukarıya doğru karşınıza listelenecek ürünlerden en uygun olanı sepetinize atmak olacaktır.

Garantili Yedek Parça

Garanti Belgeli Ürünler

Ürünlerimizin tamamı Faturalı ve garantilidir.

Kolay iade

14 Gün İçinde Kolay İade

Teslim aldığınız günden itibaren 14 iş günü içerisinde şartsız iade edebilirsiniz.

Uyumlu Yedek Parça

100% Uyumlu Parçalar

Seçilen araca listelenen parçalar %100 Uyumludur.

Ödeme Koruma Sistemi

Ödeme Koruma Sistemi

Satın almada kullanılan kart bilgilerini sistemimizde hiç bir şekilde bulundurmuyor ve saklamıyoruz.

Yukarı Çık
Whatsapp destekWhatsApp Destek