Sayfa Yükleniyor
Sayfa Yükleniyor

Yükleniyor..

ALIŞVERİŞ SEPETİ
Sepetinizde 0 adet ürün bulunuyor.
ŞASİ
ARAÇ
GARAJ
ARACIM
Şasiden Uyumlu Parça Ara
Şasi numarası ile aracınız için uyumlu parçaları kolayca bulun.
Araçla Uyumlu Parça Ara
Garajım'a kayıtlı olmayan araçlar için uyumlu parçaları kolayca bulun.

Fren Yayı

Filtrele
Sırala : Fiyat Öncelikli
Filtrele
Kategori
+ Daha Fazla Göster
Sayfa bulunamadı

Ürün Bulunamadı !

Anasayfaya Dön

Aradığın ürünü bulamamana üzüldüm. Bize bunu raporlar mısın ?

Kendimizi geliştirmek istiyoruz. Bize destek olursan çok minnettar kalırız.

İletişim Kanallarımız

Fren Yayı

Fren Yayı, fren kampanası tertibatındaki geri çekilen yaylar ve bastırma yaylarıdır. Geri çekilen yaylar, fren pedalı bırakıldığında fren pabuçlarını fren kampanasından çeker. Fren Yayları tekerlek silindiri pistonlarını içeri doğru iten fren pabuçlarına basınç uygular. Geri çekilen fren yayları fren pabuçlarındaki deliklere ve destek plakasının üstündeki tespit piminin etrafına oturur. Fren baskı yayları ise, frenler serbest konumdayken fren pabuçlarını destek plakasına karşı tutar. Bir sabitleme pimi ile destek plakasının arkasına oturur.

Fren Yayı Nerededir?

Fren yayı pimin üzerine yerleştirilir ve sabitleme yaylarını fren pabuçlu balatalara sabitlemek için pimlere metal bir kap ile kilitlenir. Ayar mekanizmasında ise diğer yaylar kullanılır. Fren yayları yüksek kaliteli materyalden imal edilmek zorundadırlar.

Fren Yayı Fiyatı

Eğer aracınızda Fren Yayı ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız, Otoparcasan.com'a girerek araç modelinize uygun yeni bir Fren Yayı siparişi verebilirsiniz. Fren Yayı fiyatları ise arabanın modeline, üretim yılına ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Bütçenize en uygun ve en kaliteli Fren Yayının fiyat öncelikli olarak filtreleyerek bulabilir ve sepete ekleyerek Kargo Ücreti Ödemeden satın alabilirsiniz.

hemen ara
Hemen Arayın
whatsapp destek
Whatsapp Destek
telegram destek
Telegram Destek

Destek hattımıza Hafta içi : 08:45 - 18:00 - Hafta Sonu : 08:45 - 15:00 aralığında dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Veya;

email destek
destek@otoparcasan.com

Mailimize talebinizi iletebilirsiniz. En kısa zamanda dönüş sağlayacağız.

support center YARDIM